Size Nasıl Yardımcı olabiliriz

ÖZELLİKLER

Neden CRM Yazılımı Kullanmalısınız?

CRM yazılımları bugün dünden daha fazla ihtiyaç duyulan yazılımlardan birisidir. Özellikle bir kuru temizleme dükkanı işletiyorsanız, değişiklik sizin için yararlıdır. Çünkü değişim her zaman büyümenize yardımcı olur. Aşağıda, değişikliğin sizin için doğru olmasının bazı faydalarına değindik;

 • Sizi konfor alanınızdan çıkarır.
 • Daha fazla deneyim üretmenizi sağlar.
 • Size tam olarak kim olduğunuzu söyler.
 • Esnekliği ve uyarlanabilirliği artırır.
 • Daha sık evet demenizi sağlar.

 

Değişimin sizin için neden doğru olduğuna dair daha fazla neden ekleyebiliriz. Ama biz fikri anladığınızı düşünüyoruz. Bir kuru temizleme işi yürütme durumunda, vitrininizi başka bir düzeye taşıyabileceği ve karlılığı önemli ölçüde artırabileceği için değişiklik genellikle yararlıdır.

Bu avantajlara rağmen, kuru temizlemecilerin sahipleri ve yöneticileri genellikle kuru temizleme yazılımlarında değişiklik yapmaktan çekinirler. Kuru temizleme işletmeleri kullandıkları CRM yazılımları (ya da daha basit yazılımları), değiştirmeden aynı yazılımı 15 ya da 20 yıl boyunca kullanırlar.

Uzun vadede destek almadığınız herhangi bir yazılım müşteri memnuniyeti tarafında sizi hüsrana uğratabilir.

 

Yeni Bir Yazılımla Tanışmak

Halihazırdaki güncel trendlere ve değişimlere ayak uydurmak zorundasınız. Örneğin, eski bir yazılım kullanıyorsanız, bu yazılım müşteri hizmetlerinizi yavaşlatabilir ve müşteri deneyiminizi baltalayabilir. Bu da müşteri sadakatinize zarar verebilir, üretkenliğinizi engelleyebilir ve karlılığınızı azaltabilir.

Peki yazılımınızı değiştirme zamanının geldiğini ya da bir CRM yazılımı kullanmanız gerektiğini nasıl anlarsınız? Aşağıdaki altı soruyu kendinize sorun. Cevaplar size bir CRM yazılımı sahibi olmanız ya da halihazırda kullandığınız yazılımı değiştirme zamanı olup olmadığını söyleyecektir:

 

Kullandığınız Yazılımın Teknik Sorunları var mı?

Eski yazılımlar genellikle zorlu teknik sorunlar yaratır. Bu teknik aksaklıkları çözmek için zaman ve para harcıyorsanız, işte sizin için CRM Yazılımı satın alma çanları çalıyor emektir.

 

Bunu yapmak için ikna edici bir nedene sahip misiniz?

Bir değişiklik yapmak, müşteri hizmetlerini artırmak veya üretkenliği artırmak gibi şirket için somut bir fayda sağlıyorsa, o halde neden olmasın?

 

Müşterilerden Sıklıkla Şikayet mi Alıyorsunuz?

İhtiyacınız olan son şey, müşterilerin şikayet etmesini sağlamaktır. Yazılım çözümü müşteri hizmetlerini veya müşteri deneyimini önemli ölçüde etkiliyorsa, halihazırdaki programı ya da yazılımı kullanmaya devam edemezsiniz.

 

Rekabet Avantajı Sağlıyor mu?

Bir CRM Yazılımı sizi rakiplerinizden ayırmıyorsa, artık bir kolaylık değildir. Daha işe yarar ve günün trendlerine uyumlu bir teknoloji ile tanışmak zorundasınız.

 

Bunu Yapacak Kaynaklarınız Var mı?

Bir CRM Yazılımı gibi yazılım çözümlerine sahip olmanın anahtarı, personele, zamana, paraya sahip olmak ve en iyi bildiğiniz işi yapmaya odaklanmaktır. Eğer öyleyse ve diğer sorulara doğru cevaplar verdiyseniz, o zaman bir değişiklik yapma zamanı gelmiş demektir.

Procleansoft, sektöre yazılım üretme yeteneğine sahip tecrübeli ve sadece kuru temizleme, çamaşırhane, halı yıkama , terzi ve lostra sektörlerine yönelik yazılım çözümleri sunan bir ekibin üretimidir. Hem sizin dertlerinizi bilen hem de bu mesleğin sorluklarının farkında olan bir ekip olarak sizelere özel bir CRM yazılımı geliştirdiler. Daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçin!

 

Hangi CRM Yazılımı Çözümünü Seçmelisiniz?

Sektörde olan tüm (işletmelerin hemen hemen hepsi) CRM yazılımı çözümlerinden birini kullanıyor. Procleansoft gibi bir CRM yazılımı kullanmak, işlemleri basitleştirir ve kolaylaştırır. Aynı zamanda, sizi ve çalışanlarınızı müşterilere yardım etme ve karlılığı artırma gibi daha önemli diğer faaliyetler için özgür kılar.

Bununla birlikte, bu avantajlardan yararlanmanın en iyi yolu, özel ihtiyaçlarınıza uyan bir CRM yazılımı seçmektir. Bunun tam karşılığı ise özelleştirilebilir, uygun maliyetli ve bulut tabanlı bir çözüm istediğinizi gösterir. Merak etmeyin! Procleansoft tüm bunları ve daha fazlasını sizin için yapar!

Bir CRM yazılımı için aranması gereken altı özellik şöyledir;

 • Güçlü satış noktası işlevi
 • Güçlü faturalandırma / faturalama yetenekleri
 • Dinamik CRM özellikleri
 • Mobil özellikler
 • Kullanıcı dostu arayüz/kolay kullanım
 • Çevrimiçi yönlendirme ve teslimat yetenekleri

 

Bu yeteneklere sahip yeni bir CRM Yazılımı sahibi olmak, işletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyabilir. Bundan emin olabilirsiniz! O halde bugün işinize ve kendinize bir iyilik yapın ve hemen bizimle iletişime geçerek Procleansoft’un harika özellikleri hakkında detaylı bilgi alın. İşletmenizi dünden daha yenilikçi yapacağımızı, iş yükünüzü hafifleteceğimizi ve harika bakım ve destek ekibimizle her zaman yanınızda olacağımız garanti ediyoruz!

14 Gün Ücretsiz Deneyin

Ücretsiz Dene

*Kredi Kartı Gerektirmez