Size Nasıl Yardımcı olabiliriz

ÖZELLİKLER

İşletmenizin Mobil Uygulamaya Sahip Olması İçin 6 Sebep

Bu zorlu zamanlarda özellikle dijital değişim dalgasında sörf yapmak, hayatta kalmanın, rekabette öne geçmenin ve kar elde etmenin anahtarıdır. Bu sosyal mesafe çağında işletmenizin müşterileriniz için erişilebilir olmasını sağlamak, işletmenizin teslim alma ve teslimat operasyonlarında büyük bir fark yaratabilir.

Özellikle çamaşırhane, kuru temizleme, halı yıkama ve bu tarz sektörler içerisinde yer alan bir işletmeyseniz neden bir mobil uygulamaya sahip olmanız gerektiğini tüm avantajları ile bu yazıda açıkladık.

 

Rahatlık ve Güvenlik

Bu iki kelime, mevcut pandemideki her işletmenin başarısı için kritik bir öneme sahiptir. Müşteriler evde kalmaya ve halka açık yerleri ziyaret etmekten kaçınmaya teşvik edildiğinde, mobil uygulamalar işletmenizi güvenilir ve kullanımı kolay dijital çözümler sunan sanal bir dükkan haline getirecektir.

Müşteriler genel olarak uygulama ve web portalı çözümleriyle şunları yapabilecekler:

  • Siparişleri için hızlı ve kolay bir şekilde çevrimiçi ödeme yapabilme.
  • Alımları sadece birkaç dokunuşla planlayabilme.
  • Siparişlerinin ayrıntılarını görebilme.
  • Müşteri profillerini ve tercihlerini güncelleyebilme.
  • Mağaza ile evlerinin rahatlığında ve güvenliğinde iletişim kurabilme.

 

Güven ve Şeffaflık

İşletmeler, güvenilirlik, iyi hizmet ve dürüstlük yoluyla müşterileriyle uzun süreli ilişkiler kurarlar. Mobil bir uygulama kullanan müşteriler, her siparişin ayrıntılarını, giysilerini, teslim sürelerini, vb. birçok detayı ve daha fazlasını görebilirler.

 

Güven Oluşturun: Bir müşterinin giysilerini her zaman teslim edin: teslim alma talep edildiği andan giysilerinin kapılarına teslim edildiği ana kadar.

 

Şeffaflık Gösterin: Ödemeler söz konusu olduğunda, müşterilerinize bilgilerinin güvende olacağından emin olabileceklerini göstermelisiniz (özellikle uygulamanızın güvenilirliği ile).

 

Operasyon Verimliliği

Müşteri çağrılarını almak, servis rotalarını düzenlemek, faturaları düzenlemek ve yola çıkmak için zaman ve kaynak israf etmekten mi endişeleniyorsunuz? Zaman, en değerli varlıklarınızdan biridir. Bu nedenle uygulamanızın servis özelliği sayesinde tüm süreci dijital ortamdan yönetebilirsiniz.  Sürecin çoğu otomatiktir ve insan hataları olasılığını büyük ölçüde azaltır.

Müşterilerinizin, teslim alma talebinde bulunmak veya her adımın durumunu talep etmek için sizi her seferinde aramasına gerek kalmayacak. Çünkü uygulamada her şey parmaklarının ucunda olacak.

 

Konumlar ve Rotalar

İşletmenizi büyütmeyi düşünürken, müşterilerinizin konumunu dikkate almak önemlidir. Mobil uygulamanızı yapılandırırken, rotayı harita verilerine göre belirleyebilirsiniz. Uygulama daha sonra müşterilerinizi konumlarına göre uygun rotalara otomatik olarak atayabilir.

Desteklediğiniz alanların dışında yaşayan müşterileri de otomatik olarak reddedebilir veya onlara özel bir hizmet ayarlayabilirsiniz. Daha iyi hesap verebilirlik ve yönetim amaçları için, müşterilerinizin etkinlikleri hakkında bilgi almak üzere rotalar hakkında raporlar alabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizin konumlarına, harcamalarına ve abonelik durumlarına göre toplu promosyon ve bilgilendirici bildirimler gönderebilirsiniz.

 

Daha İyi Takip ve Müşterilere Doğrudan Ulaşım

Bir mobil uygulamaya sahip olmak müşterilerinize olabildiğince yakın olduğunuzu gösteren, günümüzün vazgeçilmez değişimlerinden birisidir. Alınan siparişleri ve müşterilerin sipariş sıklıklarını takip edebilir, farklı gruplamalarla müşterilerinize yönelik kampanya ve bonuslar oluşturabilirsiniz. Ayrıca farklı zamanlarda oluşturduğunuz kampanyalar ile müşterilerinize bildirimler gönderebilir ve mobil pazarlamanın gücünden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Tüm bunlar için harika bir sebebe sahipsiniz. Bu sebep, günümüzün en yenilikçi teknolojileri ile donatılmış harika bir mobil uygulamaya sahip olarak işinizi istediğiniz oranda katlayabilmek!

 

Yatırım Getirisi

Mobil bir uygulama aracılığıyla daha iyi hizmet teklifleri ve iş operasyonlarını optimize ederek yatırım getirinizi iyileştirebilirsiniz. Sağlam süreçler ve hesap verebilirlik sayesinde, satış akışınızı artırabilir ve daha büyük bir pazara dönüştürebilirsiniz.

Mobil uygulamalar çok esnektir. İşinizi ve pazar büyümenizi optimize edecek şekilde yapılandırılabilirler. Özetlemek gerekirse mobil bir uygulamaya sahip olmak, sizi bu zorlu zamanlarda müşterilerinize daha da yakınlaştıran eksiksiz bir iş fırsatı sunar. Ayrıca mobil bir uygulamaya sahip olmak, üretkenlik ve üretilen değer açısından gerçek bir fark yaratabilir. Etkili bir reklamcılık ve pazarlama erişimi ile birleştiğinde, daha fazla müşteriye ulaşabilir, müşteriyi elde tutma oranını artırabilir ve büyüme fikrini büyük bir gülümsemeyle karşılayabilirsiniz!

14 Gün Ücretsiz Deneyin

Ücretsiz Dene

*Kredi Kartı Gerektirmez