Size Nasıl Yardımcı olabiliriz

ÖZELLİKLER

Kuru Temizleme İşinizin Tüm Evrak ve Kağıt İşlerini Dijitale Geçirmenin Faydaları

Kuru temizleme işiniz için dijital bir dönüşüm düşündünüz mü? Düşünmediyseniz acele edin! Çünkü günümüzün en yaygın bu eğilimine hemen kulak vermelisiniz. Birçok kuru temizleme firması çoktan dijital dönüşümlerine başladılar bile!

Rakiplerinizden sıyrılmak, gerçek bir rekabet avantajı yaratmak ve işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için altın bir fırsat sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken bir CRM yazılım çözümü kullanmak!

Procleansoft, konusunda uzman ve sektör deneyimi olan yazılım ekibi tarafından özellikle sektörünüze göre hazırlanmış CRM yazılımı ile sizleri dijital dönüşüme davet ediyor! Daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

 

Dijital Dönüşümün İşinize Faydaları

Dijital dönüşüm yapan işletmeler, harika sonuçlar alabilecekleri bir işletme düzeni oluşturabilirler. Günümüze dijital bir kuru temizleme firması olmak, şirket olarak birçok faydayı beraberinde getirir. Bunlardan en önemlisi gözle görülür bir kârlılık artışıdır.

Bu faydalar şöyle sıralanabilir;

 • Operasyon maliyetlerini düşürmek.
 • Ofis – dükkan dağınıklığını azaltmak.
 • Müşteri ödemelerini daha hızlı almak.
 • Hızlı bildirimler ve kayıpsız kayıt özelliğiyle minimum işgücü performansı sağlamak.
 • Tüm verilerinize istediğiniz cihazdan kolayca ulaşım.
 • Çalışanlar arasında hızlı bilgi aktarımı.

 

Dijital dönüşüm yaşamış işletmelerin en büyük avantajlarından birisi de müşteri hizmetlerini güçlendirme başlığının mükemmelleşmesidir. Kuru temizleme işletmelerinin can damarı olan müşteri hizmetleri, dijital bir dönüşümde daha basit operasyon işlemleri ile işletmelerin elini güçlendirir.

Ayrıca bu durum müşteri sadakati oluşturur ve ağızdan ağza reklamcılığı teşvik eder. Nielsen'e göre, tüketicilerin yüzde 92'si arkadaşlarına ve ailelerine diğer reklamcılık biçimlerinden çok daha fazla güveniyor. Birçok işletme sahibi ve yöneticisi, işleri değiştirdiği için dijital dönüşüme sıcak bakamıyor. Değişimle nasıl başa çıkarsınız? İnsanlar, ezber bozan bir şey olsa bile değişiklikten hoşlanmazlar. Ama işlerin gerçek bir dijital dönüşüme ihtiyacı varsa ve kaçınılmazsa hemen bu dönüşümü gerçekleştirme zamanı şimdi değilse sizin için ne zaman?

Procleansoft, Müşteri Sipariş Takibi, IP Santrali ve Caller ID Entegrasyonu, SMS, Çoklu Şube Merkezi Sistem, Faturalama, Detaylı Raporlama, vb. çoklu özelliklerle kuru temizleme işletmenizde tam bir dijital dönüşüm sağlar!

 

Öncelikle Bir Planlama Yapın

Dijital dönüşümün ilk adımı, bir değişim planı oluşturmaktır. Bu ilk adımı atmak her şeyi değiştirebilir. Bir değişim planı uygulaması ile dijital olarak çalışmaya başladığınızda neler yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır;

 • Mevcut kaynakları ve yetenekleri uyumlu hale getirin
 • Çalışanların endişelerini gidermeye yardımcı olun
 • Riski ve verimsizliği azaltın
 • Ekip motivasyonunu artırın
 • Büyüme potansiyelinizi artırmak için planlama seçeneklerinizi tasarlayın

 

Basitçe ifade etmek gerekirse, bir değişim planı oluşturmak, dijital çalışma sürecini basitleştirir ve kolaylaştırır. Ayrıca, sağlıklı bir yatırım getirisi görme şansınızı artırır. Aynı zamanda sizin için en maliyetli yoldur.

Kuru temizleme işletmenize Bir CRM yazılım sistemi kurmak, yalnızca geçişi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda işinizi daha iyi yönetmenize de yardımcı olur. Emin olun! Gerçek bir dijital dönüşümün işinize sağlayacağı katkılara siz bile şaşıracaksınız!

 

Kuru Temizleme İşinizi Procleansoft ile Dijitalleştirmek

Procleansoft, konusunda uzman ve bu sektöre birçok yazılım üretmiş profesyonel yazılımcılar tarafından hazırlanmış kapsamlı bir CRM yazılımıdır. Peki bu yazılım kuru temizleme işinize nasıl bir katkı sağlar.

Hazırsanız başlıyoruz!

 

Müşteri Sipariş ve Takip

Müşterilerinizin tüm sipariş ve ödemelerini görebilir ve ayrıca tüm ürünlerini etiketleyerek (müşteriye özel) tam bir takip ağı oluşturabilirsiniz.

 

Telefon Aramaları

Eğer bir IP (internet telefonu) santrali kullanıyorsanız, müşterilerinizin size hızlı erişimini sağlayabilir ve uygulamadan zaman ve tarih takibini kolayca görebilirsiniz.

 

SMS Özelliği

Kampanya mesajları atabilir ya da sipariş durumlarını anlık olarak bildirebilirsiniz.

 

Bayi Sistemi

Eğer çoklu kuru temizleme şubelerine sahipseniz, herhangi bir şubeye gitmeden o şubenin tüm verilerini kolayca takip edebilirsiniz.

 

Kolay Fatura

Müşterilerinize hızlı fatura kesebilir, dilerseniz her müşterinizin işlemleri için toplu faturalama yapabilirsiniz. Ayrıca faturası eksik olan müşterilerinizi hızlıca görebilirsiniz.

 

Detaylı Raporlama

Tüm işlemlerin raporlarına ulaşabilir, dilerseniz excel çıktısı alarak kendi envanterinize kayıt edebilirsiniz.

 

Servis Uygulaması

Android veya IOS uygulaması ile yeni müşteriler oluşturabilir ve serviste olan tüm siparişleri takip edebilirsiniz.

 

Bonus Yönetimi

Tüm müşterilerinize özel olarak bonus indirimler ya da kampanyalar tasarlayabilir, cari hesaplarına bonuslar tanımlayabilirsiniz. Siparişlerinden kazandıkları bonusları istenilen zaman zarfını belirleyerek kuru temizleme hizmetinizde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Tüm Cihazlardan Erişim

Mobil (Android veya IOS), masaüstü, tablet(Android, IOS, Windows) tüm cihazlardan erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca servis araçları için özel bir android / IOS uygulaması mevcuttur.

 

Sevkiyat Takibi

Fabrikada kuru temizleme işlemine alınmadan önce şubelerdeki tüm ürünler için sevk takibi oluşturabilir ve tüm işlemleri anlık olarak yazılım üzerinden takip edebilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

Ücretsiz Dene

*Kredi Kartı Gerektirmez